Bad Guys Burgers – Gastropoznaniak

Biorę kolejną burgerownię pod lupę🔍. Tym razem @badguysburgers , jedna z nowszych miejscówek w okolicach starego rynku, a dokładniej na ulicy Wodnej 7💧. Czy Poznań potrzebuje kolejnej burgerowni?🤔 Na to pytanie zadane kolejny raz, nie odpowiem. Zostawię Wam to do oceny🤓.


Wróćmy jednak do MERITUM, czyli burgerów nazwanych jak niektóre stany w USA🇺🇸. Po dość długim czasie⌚ oczekiwania (około 30 minut przy pustym lokalu i chyba 1 wynosie) na designerskim stole pojawia się zamówienie. Na pierwszym planie MISSISSIPI (20PLN)  150 g. wołowiny🐃 z serem cheddar🧀, chrupiącym boczkiem🥓, piklami🥒, jalapeno oraz sosem BBQ. W oddali LOUISIANA (18PLN) z cheddarem, bekonem🐷 , potrójnie smażonymi krążkami cebulowymi i sosem pikantnym (zamieniliśmy na BBQ) i dodatkowo jeszcze ziemniaczane🥔 ćwiartki (6PLN).

MISSISIPI wprawił mnie w niezłe zakłopotanie, bo chwytając bułkę w ręce poczułem ZIMNO😬. Nieprzyjemne doznanie kulinarne zwłaszcza, że wnętrze było bardzo ciepłe😳. Ewidentnie ktoś zapomniał podgrzać pieczywo. Środek wypadł LEPIEJ niż jego otoczka. Mięso wysmażone na medium tak jak prosiłem i DOBRZE doprawione👌, serek miło roztopiony na kotlecie. Boczek na plus👍, piklowane ogórki przyjemne, jalapeno – wiadomo takie jak wszędzie (słoik), a sos BBQ dobrze łączy CAŁOŚĆ.

MISSISIPI Burger Bad Guys Burgers

LOUSIANIA natomiast przegrała wewnętrzną WALKĘ z tłuszczem🐽. Bułka wypadła tutaj dużo lepiej, mięso podobnie, ale środek już nie. Potrójnie smażone krążki cebulowe, były gwoździem do trumny⚰. Rozmiękłe, EKSTREMALNIE nasączone tłuszczem spowodowały, że cały burger stawał się BARDZO CIĘŻKI i w ogólnym rozrachunku MDŁY🙄. Ćwiartki ziemniaczane smaczne i są fajną alternatywą dla frytek🍟.

Wizytę w BAD GUYS uważam, za dość przeciętną i raczej niezachęcającą do kolejnych odwiedzin😶. Jak dla mnie, nie ma tam nic szczególnego i jest sporo niedociągnięć, dlatego 6/10.

NOTE TO MYSELF: Bez przekonania.

Recenzja napisana 15 Września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *