Concordia Taste – Gastropoznaniak

BEZ WĄTPIENIE @concordia_taste to jedna z NAJLEPSZYCH👌 restauracji w Poznaniu, co udowadnia w nowym MENU📃!


Stek jagnięcy🐑 zadowoli chyba najbardziej WYMAGAJĄCYCH smakoszy😋. Mięso przygotowane metodą SOUS-VIDE, jest DELIKATNE i SOCZYSTE💧 w środku, pełne aromatu👃 i przyjemnie przysmażone🔥 na zewnątrz. Dodatki IDEALNIE👍 dopełniają danie! Sos bardzo GĘSTY i bogaty w smaku, ciekawie łączy się z lekko kwaśnawym puree z modrej kapusty😍.

Stek z jagnięciny Concordia Taste

Jednak NAJWIĘSZKĄ gwiazdą❇ tego dnia i chyba całej karty (napisałem, chyba bo wszystkiego nie jadłem😓, ale ciężko mi wyobrazić sobie COŚ smaczniejszego😊) było RISOTTO z MASŁEM RAKOWYM🦀 i OWOCAMI MORZA (51 PLN). Istny POPIS😎 ogromnego kunsztu szefa kuchni @tomaszolewski . Wygląda👀 ZNIEWALAJĄCO, a smakuje JESZCZE lepiej👌! Ryż🍚 ugotowany w PUNKT🎯, DOSKONALE przesiąknięty smakiem RAKÓW🦀. OWOCE MORZA to już czysta POEZJA! Krewetki🦐, PRZEGRZEBKI🐚 i mule zrobione IDEALNIE i do tego w SPOREJ ilości😄. Tego dania powinien spróbować KAŻDY wielbiciel tego przysmaku i nie tylko🤓!

Risotto z owocami morza Concordia Taste

Concordia to naprawdę fajnie i STYLOWE🎩 miejsce, w którym można PYSZNIE zjeść. Kuchania @concordia_taste nie na darmo znajduję się w żółtym przewodniku @gaultmillaupolska, w moim już jest od dawna, z notą 10/10!🕶

NOTE TO MYSELF: Design na talerzu i w ustach!

GASTRORADA: Dla tych z trochę skromniejszym budżetem, Concordia oferuje menu lunchowe (zestaw 2-daniowy 30 PLN)

Recenzja napisana 2 maja 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *