Lunch Orzo People Music Nature Poznań – Gastropoznaniak

Wizyta w @orzopoznan skłoniła mnie do napisania DWÓCH✌ recenzji o tym miejscu. Pierwszą z nich właśnie czytasz i będzie ona dotyczyła ORZO jako miejsca, gdzie można zjeść LUNCH🍽.


Zestaw (19,90 PLN) składa się z ZUPY🥣, dania głównego do wyboru (najczęściej burger🍔, pizza🍕 i coś wegetariańskiego🍃), małego tabuleh🥗 oraz mini deseru🍮, w wersji z lemoniadą🍹 (29,99 PLN).

Podczas pierwszej wizyty (jakoś miesiąc po otwarciu) spróbowałem kremu warzywnego z popcornem  paprykowym🌶, burgera🍔 z jalapeno i batatem🍠 oraz mus czekoladowy🍫. Za drugim razem trafiłem na krem z cukinii z kozim serem🐐, burgera z krążkami kalmarowymi🦑 (na zdjęciu powyżej) oraz mini mus sernikowy🍰.

W obu przypadkach zupy🥣 smaczne, syte, trochę z TWISTEM i szybko podane👌. W kwestii burgerów🍔 muszę przychylić się do opinii z internetu, bo i ja za PIERWSZYM razem dostałem ledwo letniego hamburgera😐. Bułka🥖 była zimna, a szkoda bo sama w sobie była DOBRA. Mięso letnie🥩, niezłej jakości (za tą cenę nie ma co się czepiać), ale bez rewelacji. Gdyby całość była cieplejsza🔥, to mielibyśmy całkiem przyzwoitego burgera. Frytki🍟 i sos, ok.

Za drugim razem mój Hamburger przyszedł ciepły🔥 (bułka też!) i smaczny😊. Mięso podobnej jakości wysmażone na medium, chrupiące krążki iii… letnie, i trochę zleżałe frytki🙄. Widać było, że ziemniaki swoje poczekały zanim dostały się na talerz🍽. Fajnym akcentem jest tabuleh👌, aczkolwiek dla mnie trochę za dużo w nim pietruszki.

Dużym plusem👍 w pozycjach lunchowych są  mini deserki🍪. ORZO jako lunchownia wypada całkiem nieźle. Zjecie tam szybko podany, DUŻY lunch z możliwością wyboru (super!👌) w bardzo PRZYZWOITEJ CENIE💵. Za ofertę lunchową wystawiam 7/10.

NOTE TO MYSELF: Lunch z wyborem.

GASTRORADA: Zbierz 10 pieczątek, a lunch otrzymasz za darmo.

Recenzja napisana 3 Październiak 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *