Meat us Poznań – Gastropoznaniak

Do @meatus_zydowska26 wybierałem się długo, zdecydowanie za długo… POWALAJĄCE😋 Bułki z PYSZNYM mięsem🍖 w towarzystwie NIETUZINKOWYCH dodatków, tak właśnie określił bym jedzenie w tym lokalu.


AKTUALIZACJA WPISU TUTAJ

Karmelowy pork🐖 (20 PLN) wyładowany SZARPANĄ wieprzowiną🐽, KIMCHI (własnej roboty) , oraz ORYGINALNĄ zieleniną np. pachnotką to NIEZŁY BANGIER💥. Wszystkie dodatki czuć w KAŻDYM kęsie👅, podobnie jak MIĘCHO🍗, które jest bardzo dobre, ale minimalnie za mało soczyste. Soczystości dodaje tutaj KIMCHI WŁASNEJ ROBOTY💪. Kapusta SMACZNA, ale troszkę brakuje jej do KOREAŃSKIEGO IDEAŁU (co do KIMCHI to jestem bardzo WYBREDNY😈).

Podobne wrażenie zrobiła na mnie WOŁOWINA🐃 (21 PLN). Fajne mięso, NONSZALANCKIE😎 dodatki (orzechy, salsa ananasowa🍍, pikle) wszystko połączone PSZENNĄ BUŁKĄ🍞. Pieczywo również zasługuje na BRAWA👏, ponieważ nie rozpada się podczas jedzenia i IDEALNIE zamyka🔒 wszystko w środku.

Zabrzmi to dziwnie😰, ale najlepszy z tej mięsnej uczty był MAJONEZ dodawany do FRYTEK🍟 (5 PLN). Nie był to zwykły majonez😖, był to sos majonezowy chyba najlepszy jaki jadłem w życiu!😍 Próbowałem dowiedzieć się od jednego z pracowników co sprawia, że jest taki EPICKI. NIESTETY😭 dla mnie, sprzedawca nie zdradził mi SEKRETU tego sosu, ale ja to #szanuję. Taki sos musi pozostać tajemnicą😬, bo przecież KONKURENCJA NIE ŚPI!

Za PYSZNE bułki po brzegi wypełnione dodatkami i za „majonez”, który śni mi się po nocach daję 9/10 i obiecuję, że niedługo wpadnę rozgryźć TAJEMNICĘ tego majonezu!😎

NOTE TO MYSELF: Milczenie jest złotem.

GASTRORADA: Koniecznie frytki🍟 do tego!

Recenzja napisana 7 Lutego 2017

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *