nare sushi zestaw ume

Nare Sushi Gastropoznaniak

Wywiało💨 mnie ostatnia aż na Naramowice do niepozornego sushi baru @nare.sushi ! Lokal nieduży, urządzony w nowoczesnym stylu, aczkolwiek z japońskimi🇯🇵 akcentami.


W menu znajdziecie poke bowls🥣 (czyli hawajskie miski z ryżem🍚 surową rybą i dodatkami) oraz sushi🍣. Ja skusiłem się na zestaw UME (30szt.-115PLN) oraz polecaną przez przemiłą😊 Panią kelnerkę AKAI ROLL (8szt. 52PLN) z Krewetką w tempurze🍤, tuńczykiem, ogórkiem🥒, srirachą, sosem mango-chilli oraz czarnym sezamem. W skład zestawu wchodziły hosomaki z łososiem, futo philadelphia, futo grill, ebiten i spicy tuna. Na start chipsy krewetkowe 🦐 podane z robionymi na miejscu sosami kabayaki, majonezem sezamowym oraz sweet chilli🌶. OEZUU jakie te sosy dobreee😍, musicie ich spróbować!👌 W szczególności majonez sezamowy, którego receptura przywędrowała prosto z Japonii🇯🇵.

Sushi podaje sama pani właściciel👩, a na talerzach MAGIA🧙‍♂️. Od razu czuć wysoką jakość podawanych rolek, a stosunek ryby do ryżu jest niezwykle korzystny!🤩 Wszystkie podane kawałki zwinięte idealnie, a po zamoczeniu w sosie się nie rozpadały👍. Ciężko mi wybrać faworytów bo tak owych nie było. Każda porcja sushi była dobra na swój unikatowy sposób, a w połączeniu z sosami tworzyło bombę💥 smakową (futo grill z sosem sezamowym the best)! Wydaje mi się, że zestaw UME🍱, który wybrałem idealnie się sprawdzi na pierwszą wizytę w tym miejscu🤗.

Wizyta w @nare.sushi sprawiła mi wiele radości, zarówno wizualnej👀 jak i smakowej👅. Bez wątpienia jest to Poznański TOP, w swojej dziedzinie!👌 Polecam wybrać się na miejsce, albo zamówić z dowozem🚗. Ja daję mocarne 9/10!👊 A Wy na co byście się skusili?🤔 Na bowla🥣 czy na sushi🍣? Dajcie znać w komentarzu 😊

NOTE TO MYSELF: NAREmowice sushi

GASTRORADA: Kupując zestaw zapłacisz mniej!

Wpis powstał 26 lipca 2020

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *