Orzo People Music Nature Poznan – Gastropoznaniak

Nie da się ukryć, że przekraczają próg @orzopoznan  wnętrze robi spore wrażenie🤩. Ale nie o wnętrzach🏘 ten profil jest, tylko o JEDZENIU🍽.


Z regularnego MENU📃 wybrałem na przystawkę BATATS BRAVAS🍠 (24,9 PLN) czyli frytki z batatów z kawałkami sera🧀 halloumi oraz sosem salsa chipotle brava. Danie technicznie DOBRZE wykonana, frytki🍟 chrupiące, ser fajnie zarumieniony😊. Koncepcyjnie wypada już trochę gorzej. Dość smaczne aczkolwiek, całość trochę CIĘŻKA🏋️‍♂️ i pod koniec robi się lekko mdła. Wydaje mi się, że danie lepiej sprawdziłoby się jak przekąska do piwa🍻 dla kilku osób niż jako przystawka.

Danie główne w postaci GNOCCHI VERDURE (29,9 PLN) ciekawe😊, ale nie bez wad. Szpinakowe kluseczki, pieczona marchew🥕, WEGAŃSKI sos demi glace BARDZO dobre👌. Jak dla mnie (nie wieże, że to pisze) było trochę za dużo sosu co sprawiało, że danie stało się za płynne. Dużą zagadką🤔 było dla mnie JAJKO MOLLET🥚. Spodziewałem się, że dostane białą kulkę, z której po przecięciu wypłynie żółtko🍳, a na talerzu dostałem płynne białko z żółtkiem. Czy tak miało być?🤔 Nie wiem.

Po raz kolejny przychylam się do opinii z internetu, że ceny drinków🍹 i napoi🥤 są zdecydowanie za duże. Internet nie jest też taki zły i docenia obsługę👩‍💼. Ja też się pod tym podpisuje rękami👐 i nogami👣, bo kelnerzy uwijają się jak w ukropie, a są przy tym niesamowicie SYMPATYCZNI i POMOCNI👌.

ORZO jest miejscem z OGROMNYM💪 potencjałem, ale zdarzają się tutaj wpadki (sprawdź też poprzedni post📄). Mam wrażenie, że jest tu trochę więcej MARKETINGU📺 niż kuchni, dlatego na tę chwilę daje 5.5/10. Na pewno za jakiś czas wrócę sprawdzić jak się miewa ten lokal😊

NOTE TO MYSELF:  Wykorzystać potencjał.

Recenzja napisana 6 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *