Pod Nosem – Gastropoznaniak

Pod Nosem jest niewielkim lokalem z malutkim menu zmienianym codziennie. Mały wybór, lecz dużo DOBREGO SMAKU😋


BURGERY🍔 w stylu AZJATYCKIM Z PULLEDPORKIEM🐖 (15 PLN) zaskakują przyjemną nutą orientu👲 (za sprawą sezamu i kolendry). Mięso SMACZNE, delikatne, dobrze przyprawione i skomponowane z sosem. Natomiast BUŁKI to totalny 🌟SZTOS🌟! Chciałbym z tego miejsca serdecznie POGRATULOWAĆ kucharzowi za tak WSPANIAŁE pieczywo wypiekane na miejscu👏! Powiem szczerze, że gdybym był piekarzem, to chętnie bym wam przepis UKRADŁ. Mimo że jeden z moich burgerów🍔 był PRZESOLONY to i tak zjadłem go z wielkim apetytem. Do burgerów oczywiście musiały wlecieć grubo cięte FRYTKI🍟 z majonezem kolendrowym (7 PLN). ZIEMNIAKI idealnie dopełniały to danie👌. Były chrupiące na zewnątrz i mięciutkie w środku i o to w tym chodzi!

KURCZAK🐓 W BRZOSKWINIACH🍑 (23 PLN) brzmi ciekawie i tak samo smakuje. Danie było DOBRE, aczkolwiek nie tak rewelacyjne jak poprzednie. Kurczak🍗 SOCZYSTY, fajnie łączył się z SOSEM brzoskwiniowym. Mi osobiście w tym daniu przeszkadzał KUS KUS, który był podawany na ZIMNO❄. Wydaje mi się, że na CIEPŁY byłby o wiele lepszy. Na uwagę zasługują SAŁATKI dodane do obydwu dań. CIEKAWY pomysł, aby doprawić sałatkę czerwoną porzeczką. Osobiście jestem na TAK👍, chociaż w pewnym momencie miałem ochotę dodać tam oliwy.

No i oczywiście DOMOWA LEMONIADA porzeczkowa, która była dość kwaśna (takie lemoniady UWIELBIAM❤) zdecydowanie na PLUS! NIE PODOBAŁY😟 mi się natomiast wyszczerbione talerze. Doceniam DESIGN, ale niektóre z nich powinny zostać po prostu wyrzucone, bo chwila nieuwagi i można się skaleczyć🔪 (*patrz naczynie na frytki).

POD NOSEM mimo drobnych wad dostaje 💥8/10💥. Niedługo wrócę tam na BIBIMBAP!

GASTRORADA: Burgery okazały się hitem i chyba teraz są codziennie w menu.

NOTE TO MYSELF: mały wybór, to dobry wybór.

Recenzja pisana 22 lipca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *