Someplace Else Sheraton Poznań – Gastropoznaniak

Takie lekcje historii 👑 to ja LUBIĘ!😊 7 BURGERÓW🍔, 7 HISTORII bo tak właśnie nazywa się wkładka do karty w hotelach sieci @sheratonhotels w Polsce.


Na czym to polega?🤔 7 różnych burgerów zostało sparowanych z 7 rodzajami BURBONU🥃 od @jackdaniels_us W menu📄 znajdziecie zarówno burgery WEGAŃSKIE🍃, z OWOCAMI MORZA🐚🦐, z KACZKĄ🐦, RYBĄ🐟, JAGNIĘCINĄ🐑 i oczywiście z WOŁOWINĄ🐃 jak ten GIGANT na zdjęciu📷.

HIGHLANDER (42 PLN), bo właśnie tak się nazywa BURGER, którego spróbowałem w @sheratonpoznan . Między kawałkami bułki własnej produkcji znalazło się 225g SEZONOWANEJ polskiej wołowiny🐃, boczek wędzony🥓, dżemor z cebuli, OSCYPEK🧀 i sos TATARSKI. Burger naprawdę OGROMNYCH😥 rozmiarów i zjedzenie go z dodatkami stanowi NIE LADA wyzwanie (#challenge – pozdro @m_rozenek). Mięso wysmażone w PUNKT🎯, przyjemna bułka, dobrze dobrane dodatki i sos tworzą UDANĄ całość👌. Frytki natomiast trochę nieudane, bo za tłuste i bardzo miękkie.

Highlander Burger Someplace Else Sheraton

Powiecie pewnie, że drogo😐. Za tą cenę dostaniecie NAJWYŻSZEJ jakości składniki (w szczególności WOŁOWINA – jest przepyszna!) , wysoki i stały standard oraz no coż jest to w końcu SHERATON😅😅😅. Do podkreślenia SMAKU należy koniecznie spróbować polecanego WHISKEY!🥃 Wierzcie mi na SŁOWO wołowina i BURBON to DOBZI przyjaciele!👬 7/10

NOTE TO MYSELF: Hamburger w wysokim standardzie.

Recenzja napisana 17 Czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *