Sushi point posnania – Gastropoznaniak

Dokonując konsumpcji🍴 zestawu dnia DELUXE🍱 12 szt. (25,9 PLN) w SUSHI POINT (C.H. Posnania) czułem się jak JURY w „Mam Talent”🙋.


Jednogłośna decyzja 3 razy na NIE👎👎👎! Po pierwsze za SMAK👎, po drugie za ILOŚĆ👎, po trzecie za CENĘ👎.

Mieszący się na 1 piętrze sushi bar w nowym ULUBIONYM😍 centrum handlowym poznaniaków sprzedaje SUSHI🍣 przygotowywane na miejscu od razu zapakowane w pojemniki na WYNOS👣.

Rolki zdecydowanie bez CHARAKTERU😖, dość SUCHE i do tego BIEDNIE😓 wypełnione. Ani smaczne, ani paskudne takie BYLE JAKIE😒 po prostu. Składniki w środku też po NAJNIŻSZEJ😾 linii oporu. Większość to NAJTAŃSZE wypełnienie jakie może być (warzywa i paluszki krabowe), natomiast surowej ryby jak NA LEKARSTWO💊. Na opakowaniu nawet nie napisano co wchodzi w skład zestawu i jak ktoś się nie zna to bierze KOTA W WORKU🐱💰, w tym wypadku to typowy ZONK!

I tu właśnie pada kolejne NIE! Zestaw bardzo mały i po zjedzeniu nadal pozostaje NIEDOSYT🙀. CENA zdecydowanie ZAWYŻONA jak za taką ilość i jak za takie składniki🙊. Za te same pieniądze polecam SUSHI🍣 z MARKETU🏧, które będzie SMACZNIEJSZE oraz WIĘKSZE.

Moja ocena to 4.5/10 tylko dlatego, że uwielbiam SUSHI. Jestem pewien, że Małgosia nie wzruszyłaby😢 się po zjedzeniu w SUSHIPOINT tak jak na widok 7letniego dziecka👶 śpiewającego🎤 piosenki Czesława Niemena.

NOTE TO MYSELF: Niestety nie przechodzisz do następnego odcinka.

Recenzja napisana 23 Listopada 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *