Ułan Browar – Gastropoznaniak

Moje wyprawy NIE ZAWSZE są udane😟 i do takiej można zaliczyć wizytę w @ulan_browar .


BROWAR🍺, bo tak chyba można powiedzieć o wielkim lokalu mieszczącym się w CITY PARKU, oferuje warzone na miejscu piwa🍻, zakąski🍪 oraz regionalną polską kuchnie🍴. Ceny jak na tak „prestiżową” lokalizację całkiem ZNOŚNE👌, bo każde z zamówionych dań kosztowało 28 PLN.

Na pierwszym planie RUMSZTYK🐃 Z CEBULKĄ z opiekanymi ziemniakami🍠 i marynowanymi burakami, który delikatnie mówiąc NIE POWALA😐. Kotlet mocno WYSMAŻONY, podobnie jak cebula, ziemniaki dobrze upieczone i buraki, w których marynaty PRAWIE nie czuć😣. Wszystko jako całość bardzo PRZECIĘTNE i CIĘŻKIE😧. Po skończonym jedzeniu na talerzu zostaje jedna WIELKA TŁUSTA🐷 PLAMA.

Ułan Browar rumsztyk

ŻEBERKA PIECZONE🍖 W PIWIE🍺 z tymiankowym puree oraz kapustą zasmażaną imponują GABARYTEM😈, ale tylko tym. Podobnie jak w poprzednim daniu, na desce króluje👑 TŁUSZCZ. Żeberka MIĘKKIE, ale niestety bez WYRAŹNEGO smaku oraz z DUŻĄ ilością tłuszczu😰. Moim zdaniem podawany do nich CHRZAN oraz SMAŻONA KAPUSTA bardziej pasują do golonki, ale to już kwestia GUSTU. Puree ziemniaczane bez zarzutu👍, ale chyba nie o to w żeberkach biega😖.

Jeśli chodzi o PIWERKO🍺 to bardzo PRZYJEMNE ZASKOCZENIE😀. Ja wybrałem PSZENICZNE i już po kilku łykach wiedziałem, że jest to mój klimat😎.

Po jedzeniu w U1 Browar pozostał pewien tłusty niesmak, którego nie było w stanie uratować SMACZNE i warzone na miejscu PIWO, dlatego daję 5/10.

NOTE TO MYSELF: Liposukcja?

Recenzja napisana 13 lutego 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *