Wyczesane porki – Gastropoznaniak

Kto by pomyślał, że w tak ponurym😖 miejscu można zjeść tak PYSZNE JEDZENIE😍.


Wyczesane porki serwują tylko dwa „dania”, mianowicie kanapki z PULLEDPORKIEM🐷 (15 PLN- normal, 20 PLN-king size) oraz belgijskie FRYTKI🍟 (10 PLN, w zestawie 5PLN). Nigdy nie byłem fanem ulubionego mięsa Polaków. Wieprzowina🐽 to mięso, którego zawsze starałem się UNIKAĆ, jednak dzięki WYCZESANYM to chyba się zmieni!

Z kilku możliwych opcji🍔, na stół wjechał HOT🔥 Pork oraz ORIENTAL👲 Pork. Pierwszy z nich po brzegi wyładowany pikantnym MIĘSEM🍖, papryczkami JALAPENO, bekonem i GENIALNYM SOSEM SEROWYM👌. Balans pikantności w tej kanapce to istne MISTRZOSTWO ŚWIATA🌍. Jedynym elementem, który nie był idealny to chrupkość BEKONU. Drugi burger poprzez kolendrę, sos HOISIN, orientalną sałatkę oraz sezam nawiązuje do AZJI🗻. Tutaj też się nie ma czego czepiać. Wszystko razem gra🎵, śpiewa🎤 i tańczy💃 niczym na dobrym koncercie polskiego dance’u (tak podobno kumaci mówią na DISCO POLO). Na osobne słowo zasługują BUŁKI🍞, które są wypiekane na miejscu i według mojej oceny są one WYBITNE👏! Fryki🍟 podobnie jak pieczywo, IDEALNE i nic więcej dodać się nie da.

Natomiast w lokalu atmosfera jak w domu GRABARZA💀. PAN kelner sprawiał wrażenie osoby zesłanej do obozu pracy przez samego KIM DZONG UNA🛃. Pół biedy, bo jedzenie wynagradza wszystko. Samo jedzenie oceniam na 9/10, ponieważ Wyczesane Porki sprawiły, że na nowo UWIERZYŁEM w wieprzowinę😊! Natomiast obsługa i sam lokal (cieszę się, że siedziałem na dworze) obniżają ogólną ocenę do 💥8,5/10💥

NOTE TO MYSELF: Świetnie przyrządzona świnia🐖 może być alternatywą dla wołowego kotleta🐄.

GASTRORADA: Każdego miesiąca dostaniesz innego sezonowego porka.

Wyczesane porki Poznań

Recenzja napisana 7 sierpnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *